Športové podujatie

CCIFI Sport Challenge 2024

Deadline for registration: Piatok 22 marec 2024 - 17h00 (UTC+1)

Price: 290 EUR bez DPH/ tím 5 ľudí

Fermé

La date limite d'inscription est passée.

Milí členovia,

ďalší ročník celosvetovej interaktívnej športovej výzvy CCIFI Sport Challenge je tu! S radosťou Vás opäť pozývame zapojiť sa so svojim tímom, prekonať samých seba a prispieť na dobrú vec.

Výzvu opäť spúšťa 24 francúzskych komôr CCIFI po celom svete a tento rok v spolupráci s francúzskou nadáciou Solar Impulse Vám ponúkajú príležitosť rozhýbať svoje telo, posilniť tímového ducha, zabaviť sa so svojimi kolegami a pri tom všetkom podporiť ekologické riešenia.

Výzva je určená pre všetkých bez ohľadu na fyzickú kondíciu. V rámci výzvy si budete môcť napríklad počítať kroky alebo nabehané kilometre, či zbierať body prostredníctvom fotiek, zábavných denných úloh a kvízových otázok. Na to všetko Vám bude slúžiť aplikácia Squadeasy, cez ktorú budete môcť aj komunikovať so svojím tímom, či zdieľať správy s ostatnými účastníkmi výzvy.

VÝZVA V SKRATKE

Kto sa môže zapojiť?

  • Zapojiť sa môžu všetci členovia komory.
  • Do výzvy môžete prihlásiť svoju spoločnosť v skupinách po piatich kolegoch (vaša spoločnosť môže prihlásiť aj viac ako jeden tím a tím môže byť zložený nielen z Vašich slovenských, ale aj zahraničných kolegov). Body sa budú získavať za chôdzu, beh, jazdu na bicykli a ďalšie aktivity.

Koľko to stojí?

  • 290 EUR bez DPH/ tím 5 ľudí
  • Môžete sa zapojiť s ľubovoľným počtom tímov.
  • Časť poplatku je venovaná priamo francúzskej nadácii Solar Impulse, ktorá podporuje zavádzanie takých riešení na ochranu životného prostredia, ktoré odpovedajú na ekologické výzvy a zároveň dbajú na ekonomický rozvoj.

Najlepší tím FSOK bude ocenený na Valnom zhromaždení dňa 30. mája 2024 a najlepší tím z celého sveta na Gala de Trophées v Paríži 24. júna 2024.

Documentation

Sport_Challenge_Squadeasy.png (PNG • 655 KB) CCIFI_Sport_Challenge_2024.pdf (PDF • 3 MB)
Share this page Share on FacebookShare on Linkedin