Naše podujatia
CCIFI SPORT CHALLENGE 2025 - vynikajúce výsledky slovenských tímov
4 aktívne týždne CCIFI SPORT CHALLENGE sú za nami a poznáme vynikajúce výsledky 11 slovenských tímov.
✅ 2 tímy zo Slovenska sa dostali do do TOP 10 - 7. a 10. miesto!
✅ 5 slovenských tímov sa umiestnilo v top 100 !
✅ Piati Slováci skončili v v top 100 v rámci individuálnych výsledkov!
✅ Celkovo 9. miesto pre Slovensko.
Osobitne blahoželáme pánovi Rastislavovi Gálikovi za fantastické 3. miesto v rámci individuálnych výsledkov a 2. miesto za počet prejdených kilometrov! 👏
Blahoželáme najlepšej Slovenke, pani Jarmile Rovanovej, ktorá sa umiestnila na 35. mieste! 👏
Do celosvetovej športovej výzvy francúzskych obchodných komôr, ktorá sa konala od 31.3. do 27.4.2025, sa tento rok zapojilo 22 krajín, ktoré vytvorili vyše 520 tímov a dokopy športovalo viac ako 2500 športových nadšencov.
Vďaka ich spoločnému úsiliu sa naplnil solidárny cieľ podujatia prejsť 1.000.000 km – 25x okolo Zeme 🌍.
A 55 slovenských účastníkov spolu prešlo takmer celú Zem dookola – 38.431 km!
Výťažok z výzvy poputuje francúzskej nadácii Solar Impulse, ktorá podporuje zavádzanie riešení na ochranu životného prostredia 🌱 s potenciálom ekonomického rozvoja.
Veríme, že si všetci výzvu užili a prekonali aj vlastné méty 😊
Ďakujeme všetkým športovcom a srdečne im blahoželáme !
