PodujatiaVeľtrhy & Výstavy

Zúčastnite sa Medzinárodného strojárenskeho veľtrhu MSV Brno 2019

V spolupráci s Francúzsko-českou obchodnou komorou Vás srdečne pozývame na 61. ročník Medzinárodného strojárenskeho veľtrhu, ktorý bude prebiehať v dňoch 7. – 11. októbra 2019 v Brnianskom výstavisku. Ide o najvýznamnejší priemyselný veľtrh v strednej Európe, ktorého sa každý rok zúčastňuje vyše 1600 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov z celého sveta. Hlavnou témou tohto ročníka bude Priemysel 4.0 a digitálna továreň. Na veľtrhu sú zastúpené všetky kľúčové oblasti strojárskeho a elektrotechnického priemyslu.

 

Nezmeškajte príležitosť  stať sa súčasťou MSV Brno 2019 a vystavujte vo Francúzskom pavilóne. Viac informácií o veľtrhu, ako aj dôvody prečo sa stať vystavovateľom, nájdete v prílohe na stiahnutie.

 

Ak máte záujem vystavovať alebo sa dozvedieť viac informácií o možnostiach, ktoré Francúzsky pavilón v rámci veľtrhu ponúka, neváhajte a kontaktujte nás na services(@)fsok.sk.

Documentation

Download Plaquette_MSV_2019_eng.pdf  (PDF • 927 KB)

Články s rovnakou témou

Naše podujatiaGalavečery a večierky

Oslávili sme 25 rokov!

Ďakujeme za účasť a príjemnú atmosféru viac ako 230 hosťom, ktorí sa 10.10.2019 zúčastnili Slávnostného večera pri príležitosti 25. výročia založenia...

Podujatia s rovnakou témou

Ďalšie aktuality

Share this page Share on FacebookShare on Linkedin