ActualitésNovinky zo sveta biznisuČlenovia

Mazars zakladá alianciu Mazars North America Alliance

Medzinárodná audítorská a poradenská spoločnosť Mazars oznámila založenie Mazars North America Alliance.

Mazars North America Alliance výrazne rozširuje pôsobenie spoločnosti Mazars v regióne Severnej Ameriky a poskytuje medzinárodným klientom prístup k ďalším 16 000 profesionálom z piatich významných účtovných a poradenských firiem v USA a Kanade.

Mazars North America Alliance je aliancia medzi Mazars a piatimi poprednými firmami v USA a Kanade - BKD, Dixon Hughes Goodman, Moss Adams, Plante Moran (americké firmy) a MNP (kanadská firma). Z geografického hľadiska týchto päť spoločností z aliancie doplní kapacity Mazars USA a Mazars Canada, čo umožní Mazars dosiahnuť úplné pokrytie v Severnej Amerike.

Vďaka tejto aliancii má Mazars v súčasnosti 40 000 profesionálov, ktorí poskytujú služby klientom na celom svete: 24 000 odborníkov v 89 krajinách a teritóriách v rámci Mazars integrovaného partnerstva a 16 000 odborníkov v USA a Kanade prostredníctvom Mazars North America Alliance. Vďaka tejto škále talentov ponúka Mazars svojim klientom všade na svete konzistentné, vysoko kvalitné služby prispôsobené potrebám jednotlivých klientov.

„Prostredníctvom Mazars North America Alliance posilňuje spoločnosť Mazars svoj rozsah, aby naplnila potreby veľkých medzinárodných spoločností v čase, keď v Európe prebieha povinná rotácia audítorských spoločností a kedy vo Veľkej Británii prebieha dôležitá debata o implementácii spoločného auditu.“, uzatvára Hélias.

Viac informácií o aliancii Mazars North America Alliance

Viac informácií o aktivitách Mazars nájdete na Facebooku, LinkedIn alebo www.mazars.sk

 

Články s rovnakou témou

ActualitésČlenovia

GEFCO oslavuje 15 rokov na slovenskom trhu

Dňa 10.09.2019 sme sa zúčastnili tlačovej konferencie nášho člena a partnera 25. výročia FSOK - spoločnosti GEFCO Slovakia, ktorá oslavuje 15 rokov...

Podujatia s rovnakou témou

Actualités Evènements Networking

Lindner Hotel Bratislava  •  Bratislava

TOP EXECUTIVE MEETING 2019

Srdečne Vás pozývame na podujatie TOP EXECUTIVE MEETING, ktoré organizujeme v spolupráci s ďalšími zahraničnými obchodnými komorami na Slovensku dňa...

Share this page Share on FacebookShare on Linkedin