Členovia

GEFCO prepravilo 50 miliónov ochranných masiek z Číny do Austrálie

Globálny poskytovateľ logistiky, spoločnosť GEFCO, prepravila 50 miliónov ochranných masiek  z Číny do Austrálie pre popredného dodávateľa ochranných pomôcok pre zdravotnícke zariadenia v prvej línii.

 

GEFCO zabezpečilo v čase od 1. apríla 2020 leteckú prepravu celkovo 1 600 m3 zdravotníckych potrieb prostredníctvom komerčných i charterových letov. Zásielky boli konsolidované od niekoľkých dodávateľov z rôznych miest v Číne, vrátane Shenzhenu, Guangzhou, Xiamen a Hongkongu, následne letecky dopravované na letisko v Melbourne a v Sydney, odkiaľ putovali do príslušných zdravotníckych zariadení.

 

Preprava vyžadovala osobitnú starostlivosť, najmä v načasovaní a organizácii poslednej míle do cieľovej destinácie. GEFCO pre klienta zabezpečilo kompletný servis od dopravy cez balenie a paletizáciu až po zabezpečenie skladových kapacít pred dodaním.

 

Spoločnosť GEFCO pri organizácii dodávok úzko spolupracovala s lokálnym nákupcom, aby mala aktuálne informácie o práve prebiehajúcich zmenách colných formalít, ktoré v uplynulých mesiacoch vyžadovali čínske colné úrady pre export ochranných pomôcok.

 

Peter West, Country Director pre Austráliu a Nový Zéland, uviedol: „Sme hrdí na to, že môžeme byť našim zákazníkom v tomto zásadnom období oporou a pomáhať im nielen so zabezpečením prepravy, ale i v orientácii v rýchlo sa meniacom prostredí. Schopnosť nášho tímu dodať riešenia, splniť extrémne krátke lehoty a zároveň zabezpečiť, aby zásielky vyhovovali zložitým regulačným požiadavkám v oblasti zdravotníctva, je obdivuhodná.“

 

 

 

O SPOLOČNOSTI  GEFCO

GEFCO je svetovým lídrom v multimodálnom riešení dodávateľského reťazca a európskym lídrom v logistike pre automobilový priemysel. Na základe 70-ročných skúseností, odbornosti svojich 15 000 zamestnancov navrhuje inovatívne a flexibilné riešenia, ktoré dokážu splniť najzložitejšie výzvy dodávateľského reťazca v každom priemyselnom odvetví. Spoločnosť GEFCO pôsobí v 47 krajinách a jej súčasťou je integrovaná globálna sieť. GEFCO svojich zákazníkov obsluhuje z 300 pobočiek po celom svete. V roku 2019 dosiahla Skupina GEFCO obrat vo výške 4,7 miliárd eur.

 

www.gefco.net  

Články s rovnakou témou

No news available.

Podujatia s rovnakou témou

Share this page Share on FacebookShare on Linkedin